Ortéza na členok

Ortéza na členok je často využívaná rehabilitačná pomôcka najmä u basketbalistov a iných hráčov loptových hier. Ortéza na členok sa najčastejšie využíva v prípade distorzie členku. Hodí sa hlavne pre udržanie stability a podporu kĺbu či kvôli zmierneniu bolesti.

ORTÉZA NA ČLENOK MUELLER ADJUST-TO-FIT®

Ortéza na členok Mueller Adjust-to-Fit ® je nastaviteľná a navrhnutá pre univerzálne použitie. Má patentované bočné panely, ktoré pomáhajú ochrániť a spevniť poranený alebo slabý členok. Spomínaná ortéza na členok umožňuje plný rozsah pohybu a zároveň chráni členok proti podvrtnutiu z vonkajšej aj vnútornej strany pomocou kovových pružiniek. Mäkký poddajný vinyl sa prispôsobí každej nohe. Ortéza na členok je ľahká a pohodlná pre celodenné nosenie. Ortéza na členok Mueller Adjust-to-Fit ® sa vyznačuje ľahkým a pohodlným vinylovým povrchom, patentovanými Adjust-to-Fit bočnými panelmi pre upevnenie a stlačenie na mieru, podpornými oceľovými pružinami pre dokonalejšiu ochranu a zosilnenými kovovými očkami pre dlhšiu životnosť. Ortéza na členok je vo veľkosti od  EUR 36 dámsku po EUR 49 pánsku.

späť

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie