Športové gély

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
cosiMed Sport-Liquid 70 Vol.% - 250 ml
€7,79 / ks

cosiMed Sport-Liquid je ideálny prípravok po športovom výkone alebo fyzickej námahe, chladí, osviežuje a podporuje regeneráciu.

Kód: 01.40
cosiMed sportgel hrejivý - 250 ml
€12,31 / ks

cosiMed sportgel ponúka hrejivý účinok pre natiahnuté svaly a pokožku, spôsobuje úľavu, uvoľnenie a rýchlejšiu regeneráciu svalov.

Kód: 01.93
cosiMed športový prehrievací olej - 250 ml
€8,99 / ks

cosiMed športový prehrievací olej obsahuje gáfor a na pokožku pôsobia hrejivým efektom, je vstrebateľný a podporuje regeneráciu natiahnutých svalov.

Kód: 01.96
NAQI hrejivý gél - 200 ml
€13,76 / ks

Hrejivý gél NAQI zmierňuje bolesť a zatuhlosť boľavých svalov, podporuje krvný obeh a zahrieva svaly.

Kód: WU200
NAQI masážna emulzia športová
€14,69 / ks

NAQI masážna emulzia športová slúžia predovšetkým na dlhšie masáže, je ľahko roztierateľná a má príjemnú konzistenciu a neutrálnu vôňu, vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLSP500
NAQI športový regeneračný gél
Tip
€17,49 / ks

NAQI športový regeneračný gél je vyrobený na báze esenciálnych olejov, zlepšuje krvný obeh, okysličovanie a vyživovanie svalov, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastnotu.

Kód: RCG100
Spophy Recovery Massage Oil, regeneračný masážny olej, 500 ml
Novinka
€13,79 / ks

Spophy Recovery Massage Oil je ľahký masážny olej s perfektnou kĺzavosťou a dobrou roztierateľnosťou, urýchľuje regeneráciu, obsahuje len prírodné zložky a je vhodný pre všetky...

Kód: SPOREC500

V kategórii športové gély nájdete špeciálne masážne prostriedky gélovej konzistencie. Práve vďaka gélovej konzistencii sa lepšie a rýchlejšie vstrebávajú v požadovanej oblasti. Športové gély prinášajú rýchlu úľavu a pocit uvoľnenia od preťažených či natiahnutých svalov nielen po športovej námahe. Malým i veľkým kĺbom zase športové gély prinášajú úľavu od bolesti. Športové gély sa podľa charakteru členia na hrejivé a chladivé. Hrejivé športové gély sa aplikujú napríklad pred daným športovým výkonom a chladivé športové gély sa využívajú v rámci regenerácie na unavené svaly a kĺby.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz