THERA-TRAINER® MOBI 540 + Darček podľa vášho výberu

Kód: TTMOBI540
ZadarmoZadarmo
trainer activo 574 armtrainer beintrainer bewegungstrainer a9a0e6599e
€1 895 / ks €1 579,17 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-Trainer® mobi 540 je moderný cvičebný prístroj umožňujúci aktívne-pasívne aktivity. Vďaka nízkej hmotnosti (cca 13 kg) a menším rozmerom (50x46x43 cm) je prístroj Thera-Trainer mobi možné jednoducho prenášať. Súčasťou výrobku je aj kvalitný nylónový prepravný obal.  

Prístroje THERA-Trainer sú vhodné pre použitie aj v zdravotníckych zariadeniach, ale sú prevažne určené pre denné cvičenie v domácom prostredí. U starších ľudí (s telesným postihnutím aj bez neho) dochádza pravidelnou pohybovou aktivitou ku zlepšeniu krvného obehu, zvýšeniu výdrže, k zosilneniu svalov, ku zlepšeniu pohyblivosti, k psychickej pohode, k podpore zdravého trávenia a pod. Naopak sa predchádza prejavom spojených so starnutím či nečinnosťou ako sú svalové stuhnutosti, nepohyblivosť kĺbov, slabnutie, strata výdrže či životnej energie.

Cvičenie a ovládanie je veľmi užívateľsky príjemné a je možné ho väčšinou zvládnuť bez cudzej pomoci. Jednoduché ovládanie doplnené o 2,7"farebnej obrazovky zobrazujúcej hodnoty (vzdialenosť, doba cvičenia, otáčky, výkonnosť, spálené kalórie a celkové vyhodnotenie tréningu. Je na Vašej voľbe, či budete cvičiť vlastnou silou alebo využijete podporu elektromotoru. Môžete cvičiť doma nezávisle na rozmaroch počasia. Pokiaľ teda používate k chôdzi palicu, barle alebo chodidlo, bude pre Vás denné cvičenie na THERA-Trainer mobi 540 veľkým prínosom. Výmena podložiek chodidiel za úchyty pre horné končatiny sa prevádza bez náradia. Behom chvíle teda premeníte THERA-Trainer mobi, ktorý Vám slúžil na precvičenie nôh, na stroj k precvičeniu hornej polovice tela.

 

THERA-Trainer mobi kladie vysoké nároky na bezpečnosť a kvalitu spracovania. Výrobky splňujú všetky potrebné normy a smernice.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia