Voskový zábal

Voskový zábal sa aplikuje pomocou jemnej prírodnej voskovej fólie. Hlavnou zložkou voskového zábalu je propolis a kvalitný včelí vosk. Voskový zábal sa vďaka svojim tepelným vlastnostiam využíva vo wellness a v rehabilitácii. V rámci termoterapie sa voskový zábal používa z dôvodu nenásilného transportu tepla do ľudského tela. Tento jav sa označuje za tzv. plazivé teplo, kedy sa teplo do tela dostáva postupne a pritom nedochádza k nežiaducemu ochladzovaniu tela potom. Ďalší prínos voskového zábalu tkvie v regenerácii organizmu, ktorú zabezpečujú prírodné vosky, živice, stopové prvky, oleje, enzýmy a vitamíny obsiahnuté v propolise.

Voskový zábal je jednorazového charakteru a hlavnými indikáciami pre jeho využitie sú bolesti svalov a kĺbov, reumatické ochorenia, bolesti hlavy a studené končatiny. Prínos voskového zábalu spočíva v odstránení bolesti kĺbov a svalov, zlepšuje prekrvenie tela, rozprestiera teplo v povrchových a hlbokých tkanivách a zlepšuje hybnosť. Pred samotnou procedúrou sa nahreje nosič tepla na 58 °C a voskový zábal sa priloží na konkrétnu partiu. Na voskový plát sa položí froté uterák a naň predhriaty nosič tepla. Procedúra je dlhá 20 - 30 minút.

späť

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie