Wellness kúpeľ

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
cosiMed odpeňovač - 200 ml
€12,35 / ks

cosiMed odpeňovač zabraňuje peneniu vo vaniach, vírivkách či perličkách, vhodný pre domáce aj profesionálne použitie.

Kód: 05.02
cosiMed pena do kúpeľa s vôňou ruží - 1000 ml
€21,61 / ks

cosiMed kúpeľová pena s vôňou ruží je prípravok do kúpeľa, vhodný na príjemnú relaxačnú kúpeľ.

Kód: 05.66
cosiMed srvátka na kúpeľ - 10 kg
ZADARMOZADARMO
€93,79 / ks

cosiMed srvátka na kúpeľ je kvalitný prípravok na prípravu najrôznejších wellness procedúr, má vysoký obsah bielkovín, vitamínov a minerálov, podporuje regeneráciu pokožky.

Kód: 05.73
cosiMed wellness kúpeľ Exotic - 1000 ml
€33,29 / ks

cosiMed wellness kúpeľ Exotic je kvalitná zmes esenciálnych olejov ako pačuli, amyris a pelagrénie, tieto zložky majú aromaterapický efekt.

Kód: 31531
cosiMed wellness kúpeľ Relax - 1000 ml
€33,29 / ks

cosiMed wellness kúpeľ Relax obsahuje esenciálne oleje ako levanduľa, bergamot alebo pelargónie, má upokojujúci efekt a povzbudzuje myseľ.

Kód: 31534

Wellness kúpeľ je obľúbenou procedúrou v oblasti spa i wellness. S našimi výrobkami si tento luxus môžete dopriať aj v pohodlí domova. V sortimente nájdete exkluzívne kúpeľové oleje cosiMed, obľúbenú srvátku vhodnú pre kúpeľ či zábal a ďalšie produkty. Kúpeľ si môžete obohatiť o cosiMed wellness kúpeľ Relax či cosiMed wellness kúpeľ Exotic. Tieto prípravky obsahujú unikátnu kombináciu esenciálnych olejov, ktoré im prepožičiavajú punc luxusu a exkluzivity. Blahodarne pôsobia na myseľ človeka a navodzujú príjemný stav relaxácie a regenerácie.

Wellness kúpeľ cosiMed

Pre zariadenia vlastného wellness v pohodlí domova sú ideálne wellness kúpele cosiMed. Vytvorením kúpeľa s cosiMed wellness kúpeľmi sa budete cítiť, ako keby ste sa nechali hýčkať v naozajstnom Spa štúdiu. Vybrať si môžete jednu z dvoch vôní, ktoré sa príjemne rozprestrú po celom tele, tým hydratujú pokožku a navodzujú pocit uvoľnenia a relaxácie. Ak vlastníte vírivku a potrebujete skrotiť penu, ktorá sa vo vnútri vytvára, využijete cosiMed odpeňovač, ktorý dokáže penu rýchlo odstrániť a Vy si tak môžete vychutnať kúpeľ až dokonca. Tieto wellness kúpele Vám ušetria čas aj peniaze a prinesú Vám rovnaký zážitok ako vo wellness hoteloch.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz