Základné oleje

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
cosiMed kokosový olej (kbA) - 500 g
€13,65 / ks

cosiMed kokosový olej vyniká svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami, obsahuje vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, je vhodný na drobné odreniny alebo pokožku...

Kód: 30024
cosiMed základný olej Mandle - 5000 ml
€74,12 / ks

cosiMed základný olej Mandle má univerzálne použitie a je kvalitný, vhodný pre citlivú pokožku, obsahuje vitamíny, ekonomické balenie.

Kód: 30230
cosiMed základný olej Sezam (kbA) - 5000 ml
ZadarmoZadarmo
€111,76 / ks

cosiMed základný olej Sezam má blahodarné účinky na ľudský organizmus, detoxikuje, široké možnosti použitia, ekonomické balenie.

Kód: 30067

Základné masážne oleje by nemali chýbať v žiadnom Wellness či Spa štúdiu. Všetky základné oleje od nemeckej značky cosiMed sa hodia na všetky druhy pokožky, sú dermatologicky testované a 100% prírodné. Majú dobrý sklz, jemnú vôňu a dobre sa rozotierajú, takže vždy stačí naniesť len malé množstvo masážneho oleja. Základné oleje cosiMed sa môžu používať samostatne alebo s kombináciou éterických olejov, pre zvýšenie ich účinkov.

Základné oleje cosiMed

Za studena lisovaný základný masážny olej cosiMed sezam či rafináciou získavaný cosiMed mandľový olej sa výborne hodí ako podklad pre miešanie zmesí s éterickými olejmi. cosiMed kokosový olej (KBA) má široké využitie v zdravom životnom štýle, slúži ako skvelý masážny olej, dobrý antioxidant a má esenciálne mastné kyseliny vhodné pre ľudský organizmus.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia