Aróma masážnej emulzie

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
cosiMed masážna emulzia Černica - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Černica je kvalitný prípravok vhodný pre wellness masáže, šetrný k pokožke, osviežujúca vôňa dodá telu pocit uvoľnenia.

Kód: 14.76
cosiMed masážna emulzia Ginkgo - Limetka - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Ginkgo-Limetka je vhodná na najrôznejšie masáže, posilňuje pamäť, koncentráciu a má pozitívny vplyv na krvný obeh, ekonomické balenie, dobrá...

Kód: 14.51
cosiMed masážna emulzia Grep a Zázvor - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Grep a Zázvor je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.57
cosiMed masážna emulzia Mango a Melón - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Mango a Melón je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, uvoľňuje stres, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.72
cosiMed masážna emulzia Marhuľa a Vanilka - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Marhuľa a Vanilka je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, uvoľňuje stres, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.19
cosiMed testovací sada - Wellness a masáže
€9,76 / ks

Táto cosiMed sada obsahuje šesť vzoriek s obsahom 50 ml, všetky vzorky sú balené v malých fľaštičkách so skrutkovacím uzáverom.

Kód: 13.99

Kategória aróma masážnej emulzie ponúka veľmi kvalitné masážne prípravky, ktoré uspokoja aj náročného klienta. Aróma masážnej emulzie cosiMed sú pre svoju povahu vhodné pre všetky typy masáží. Sú bohaté na vysoký obsah prírodných esenciálnych olejov a tiež obsahujú látky starajúce sa o pokožku. Pre emulzie cosiMed je charakteristická vynikajúca kĺzavosť a ich ekonomické balenie.

Aróma masážna emulzia cosiMed

Z ponuky aróma masážnych emulzií si môžete vybrať cosiMed masážnu emulziu Grep a zázvor, cosiMed masážnu emulziu Marhuľa a vanilka, cosiMed masážnu emulziu Mango a melón alebo cosiMed masážnu emulziu Ginkgo a limetka. Pre nerozhodného jedinca je úplne ideálna cosiMed testovacie sada - wellness a masáže. Testovacia sada obsahuje: 1x cosiMed wellness masážny olej Amarys a Levanduľa, 1x cosiMed wellness masážny olej Harmónia, 1x cosiMed masážna emulzia Cool & Fresh, 1x cosiMed masážna emulzia Grep a Zázvor, 1x cosiMed wellness liquid Citrusy či 1x cosiMed wellness liquid Čerstvá mäta.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia