Masážne emulzie

Najpredávanejšie

27 položiek celkom
NAQI Body Screen 100ml
Novinka
€16,36 / ks

NAQI Body Screen obsahuje len prírodné zložky proti podráždeniu pokožky pri trení, dovoľuje pokožke prirodzene dýchať a vyparovať pot.

Kód: BS100
NAQI dávkovacia pumpička (500 ml) Kód: PU500
NAQI gél na lymfu
Novinka
€37,19 / ks

NAQI gél na lymfu stimuluje žilový obeh, obsahuje cypriš, céder, mätu a jalovec.

Kód: LG500
NAQI hrejivý gél - 200 ml
Novinka
€13,76 / ks

Hrejivý gél NAQI zmierňuje bolesť a zatuhlosť boľavých svalov, podporuje krvný obeh a zahrieva svaly.

Kód: WU200
NAQI masážna emulzia hrejivá
Novinka
€19,59 / ks

Hrejivá masážna emulzia NAQI je ideálna na zahriatie unavených a boľavých svalov, dlhotrvajúci uvoľňujúci efekt, neobsahuje formaldehyd ani paraben.

Kód: MLUP500
NAQI masážna emulzia Light
Novinka
€15,53 / ks

Masážna emulzia Light sa stará o pokožku pri kratších masážach, slúži pre denné použitie, predchádza tvorbe mozoľov na pokožke, chráni a hydratuje.

Kód: MLL500
NAQI masážna emulzia Medium (bez parafínu)
Novinka
€19,59 / ks

NAQI masážna emulzia Medium obsahuje jemnú a intenzívnu hydratačnú formulu bez minerálov, obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLM500
NAQI masážna emulzia Relax
Novinka
€23,49 / ks

Masážna emulzia Relax uvoľňuje napätie a pomáha pri bolestiach svalov, má vynikajúcu kĺzavosť a dobre sa rozotiera, neobsahuje formaldehyd ani parabény.

Kód: MLR500
NAQI masážna emulzia športová
Novinka
€14,69 / ks

NAQI masážna emulzia športová slúžia predovšetkým na dlhšie masáže, je ľahko roztierateľná a má príjemnú konzistenciu a neutrálnu vôňu, vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLSP500
NAQI masážna emulzia Ultra
Novinka
€15,53 / ks

NAQI masážna emulzia Ultra je vhodná pre športové masáže a fyzioterapiu, má skvelú kĺzavosť a roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLU500
NAQI masážna chladivá emulzia
Novinka
€18,95 / ks

NAQI masážna chladivá emulzia poskytuje rýchlu regeneráciu a uľavuje od boľavých svalov, skvelá roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLC500
NAQI Start Oil – 200 ml
Novinka
€14,89 / ks

NAQI Start Oil účinne zahreje svaly a pokožku pri chladnejšom počasí, stimuluje krvný obeh, vhodný pre všetky typy pokožky.

Kód: SO200
NAQI športový regeneračný gél
Novinka
€17,49 / ks

NAQI športový regeneračný gél je vyrobený na báze esenciálnych olejov, zlepšuje krvný obeh, okysličovanie a vyživovanie svalov, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastnotu.

Kód: RCG100
cosiMed masážna emulzia Černica - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Černica je kvalitný prípravok vhodný pre wellness masáže, šetrný k pokožke, osviežujúca vôňa dodá telu pocit uvoľnenia.

Kód: 14.76
cosiMed masážna emulzia Ginkgo - Limetka - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Ginkgo-Limetka je vhodná na najrôznejšie masáže, posilňuje pamäť, koncentráciu a má pozitívny vplyv na krvný obeh, ekonomické balenie, dobrá...

Kód: 14.51
cosiMed masážna emulzia Grep a Zázvor - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Grep a Zázvor je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.57
cosiMed masážna emulzia hrejivá - 250 ml
€9,69 / ks

cosiMed masážna emulzia hrejivá je prípravok na použitie pri tepelnej terapii, prehrieva telo a dochádza k lepšej cirkulácii krvi a k uvoľneniu svalov, pomáha k rýchlejšej...

Kód: 01.31
cosiMed masážna emulzia Mango a Melón - 1000 ml
€21,53 / ks

cosiMed masážna emulzia Mango a Melón je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, uvoľňuje stres, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.72
Hore
Ďalšie produkty

Masážne emulzie využívajú hlavne športovci po výkone či pred výkonom. Využívajú ich preto, že na rozdiel od oleja sa masážne emulzie rýchlejšie vstrebávajú do pokožky a nezanechávajú na nej mastný film. Masážne emulzie sú veľmi šetrné k pokožke. Existujú rôzne typy masážnych emulzií od neutrálnej, po aromatické so špeciálnymi účinkami. Najčastejšie sa používajú aromatické masážne emulzie, ktoré sú hrejivé a slúžia na rýchle a šetrné zahriatie svalov pred výkonom alebo pre regeneráciu. CosiMed masážne emulzie si môžete vyskúšať v testovacej kolekcii, ktorú si vďaka malým uzatvárateľným fľaštičkám môžete zbaliť na cesty či sústredenie. V ponuke nájdete tiež kvalitné masážne emulzie NAQI.

Masážne emulzie cosiMed a NAQI

V našej ponuke nájdete iba kvalitné masážne emulzie cosiMed a NAQI. Masážne emulzie cosiMed a NAQI používajú špičkoví maséri. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom masážnej emulzie poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia