Neparfumované masážne emulzie

Najpredávanejšie

NAQI hrejivý gél - 200 ml
 
€13,76 / ks
15 položiek celkom
cosiMed masážna emulzia hrejivá - 250 ml
€9,69 / ks

cosiMed masážna emulzia hrejivá je prípravok na použitie pri tepelnej terapii, prehrieva telo a dochádza k lepšej cirkulácii krvi a k uvoľneniu svalov, pomáha k rýchlejšej...

Kód: 01.31
cosiMed masážna emulzia Neutrál - 1000 ml
€14,86 / ks

cosiMed masážna emulzia Neutral je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, pre wellness procedúry, ekonomické balenie, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.04
cosiMed masážna emulzia Neutrál - 5000 ml
€66,27 / ks

cosiMed masážna emulzia Neutral je vhodná na najrôznejšie masáže, šetrná aj k citlivej pokožke, pre wellness procedúry, ekonomické balenie 5 l, dobrá roztierateľnosť.

Kód: 14.05
cosiMed testovacia sada - Fyzio a masáže
€9,76 / ks

Táto cosiMed sada obsahuje šesť vzoriek s obsahom 50 ml, všetky vzorky sú totiž balené v malých fľaštičkách so skrutkovacím uzáverom.

Kód: 13.95
NAQI Body Screen 100ml
Novinka
€16,36 / ks

NAQI Body Screen obsahuje len prírodné zložky proti podráždeniu pokožky pri trení, dovoľuje pokožke prirodzene dýchať a vyparovať pot.

Kód: BS100
NAQI dávkovacia pumpička (500 ml) Kód: PU500
NAQI gél na lymfu
Novinka
€37,19 / ks

NAQI gél na lymfu stimuluje žilový obeh, obsahuje cypriš, céder, mätu a jalovec.

Kód: LG500
NAQI hrejivý gél - 200 ml
Novinka
€13,76 / ks

Hrejivý gél NAQI zmierňuje bolesť a zatuhlosť boľavých svalov, podporuje krvný obeh a zahrieva svaly.

Kód: WU200
NAQI masážna emulzia hrejivá
Novinka
€19,59 / ks

Hrejivá masážna emulzia NAQI je ideálna na zahriatie unavených a boľavých svalov, dlhotrvajúci uvoľňujúci efekt, neobsahuje formaldehyd ani paraben.

Kód: MLUP500
NAQI masážna emulzia Light
Novinka
€15,53 / ks

Masážna emulzia Light sa stará o pokožku pri kratších masážach, slúži pre denné použitie, predchádza tvorbe mozoľov na pokožke, chráni a hydratuje.

Kód: MLL500
NAQI masážna emulzia Medium (bez parafínu)
Novinka
€19,59 / ks

NAQI masážna emulzia Medium obsahuje jemnú a intenzívnu hydratačnú formulu bez minerálov, obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLM500
NAQI masážna emulzia Relax
Novinka
€23,49 / ks

Masážna emulzia Relax uvoľňuje napätie a pomáha pri bolestiach svalov, má vynikajúcu kĺzavosť a dobre sa rozotiera, neobsahuje formaldehyd ani parabény.

Kód: MLR500
NAQI masážna emulzia športová
Novinka
€14,69 / ks

NAQI masážna emulzia športová slúžia predovšetkým na dlhšie masáže, je ľahko roztierateľná a má príjemnú konzistenciu a neutrálnu vôňu, vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLSP500
NAQI masážna emulzia Ultra
Novinka
€15,53 / ks

NAQI masážna emulzia Ultra je vhodná pre športové masáže a fyzioterapiu, má skvelú kĺzavosť a roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLU500
NAQI Start Oil – 200 ml
Novinka
€14,89 / ks

NAQI Start Oil účinne zahreje svaly a pokožku pri chladnejšom počasí, stimuluje krvný obeh, vhodný pre všetky typy pokožky.

Kód: SO200

V kategórii neparfumované masážne emulzie ponúkame masážne emulzie bez parfumácie. Jedná sa o neutrálne masážne prostriedky vhodné najmä pre citlivú pokožku. Neparfumované masážne emulzie majú svoje zastúpenie v nemocniciach, wellness centrách a kúpeľoch. Ich veľkou výhodou je jednoznačne fakt, že sa dajú prípadne zmiešať s éterickými olejmi a vytvoriť tak individuálny masážny prípravok podľa povahy a priania klienta. Neparfumované masážne emulzie cosiMed a NAQI sa vyznačujú perfektným sklzom. Obsahujú taktiež látky, ktoré sa starajú o ruky terapeuta. Neparfumované masážne emulzie cosiMed a NAQI nevysušujú pokožku.

Neparfumované masážne emulzie cosiMed

Neparfumované masážne emulzie sú k dispozícií v ekonomickom balení 1000 ml alebo 5000 ml. Ďalej v ponuke nájdete cosiMed testovaciu sadu - fyzio a masáže, ktorá obsahuje šesť vzoriek s objemom 50 ml. Testovaciu sadu tvoria: 1x cosiMed masážna emulzia základná, 1x cosiMed masážna emulzia Neutral, 1x masážny olej Harmanček, 1x masážny olej Neutral, 1x cosiMed francovka Arnika 70% a 1x cosiMed francovka Pomaranč 70%. Neparfumované masážne emulzie cosiMed sa vyznačujú vysokou kvalitou, skvelou klzkosťou a zložením vhodným aj pre citlivú pokožku.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia