České jednorázové nano rúška Rehabiq s účinnosťou 12 hodín, 50 ks + Darček k nákupu podľa vášho výberu

Kód: RIQ-NACL50
Akcia Tip
Značka: Rehabiq
€55,51 –50 % €27,50
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

České jednorázové nano rúška Rehabiq s účinnosťou 12 hodín zachytia 99,9% vírusov a baktérií, unikátna nanotechnológia umožňuje vyššiu priedušnosť pri zachovaní vysokej ochrany. Dýchanie je s týmto rúškom neporovnateľne ľahšie v porovnaní s inými typmi, kompletne vyrobené v ČR, balenie po 50tich kusoch.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania

Podrobný popis

Naozaj efektívna ochrana proti šíreniu vírusovej nákazy. České jednorazové nano rúško Rehabiq poskytuje maximálnu ochranu obojsmerne nielen okoliu, ale najnovšie aj ich nositeľom. Teraz teda platí: "Moje české jednorazové nano rúško Rehabiq chráni mňa aj Teba." Ľahká a pohodlná ústenka z nanomateriálu, ktorá naozaj funguje!

Materiál slúžiaci na výrobu nano rúšok Rehabiq je naozaj jedinečný a dosahuje neuveriteľnej účinnosti, preto je patentovaný na Úrade priemyselného vlastníctva. Výrobca je členom Asociácie nanotechnologického priemyslu ČR. Naše české jednorazové nano rúška boli podrobené testovaniu a majú certifikáciu CE zdravotníckej pomôcky tr. I, registrácia bola vykonaná na SÚKL. Naše nano ústenky chrániace zdravie sú vyrábané pomocou robotického ultrazvukového zvárania.

Pre mnoho ľudí je dýchanie v respirátore náročné, nano rúška Rehabiq má skvelú priedušnosť (200 l/m²/s) a dýcha sa v nej ďaleko lepšie, ako v bežne predajných maskách alebo respirátoroch. Ďalšou nezanedbateľnou pridanou hodnotou Rehabiq jednorazovej nano ústenky je aj komfort pokožky okolo nosa a úst, nevzniká zbytočné podráždenie alebo dermatitídy. Ústenka Rehabiq je vhodná pre astmatikov a alergikov, ktorí si chvália jednoduché dýchanie.

Veľkým problémom býva u jednorazových rúšok ich malá účinnosť a krátka doba, po ktorú je možné ich používať. Na to u českého jednorazové nano rúška Rehabiq môžete zabudnúť, ide o najmodernejší zásah vedy do ochrany zdravia. Vďaka patentovanej nanovlákennej membráne je zachytených až 99,9% vírusov a baktérií, preto sú naše rúška výbornou pomôckou pre boj s koronavírusom, ktorý spôsobuje ochorenie SARS2 COVID-19. Česká jednorazová nano rúška Rehabiq nekopíruje síce presný tvar tváre ako respirátor, ale materiálová efektivita filtrácie je lepšia, než poskytujú respirátory najvyššej triedy FFP3.

Graf propustnosti - České jednorázové Nano rúška Rehabiq s účinnosťou 12 hodín

Veľmi vysoká filtračná účinnosť a skvelá priedušnosť predurčujú tieto rúška do všetkých výrobných prevádzok, služieb, do kancelárií aj na každodenné použitie. Ústenky Rehabiq chránia pred vírusmi, baktériami, peľom, smogom, alergénmi i plesňami.

Naše rúška majú garantovanú účinnosť až 12 hodín, preto sa ich spotrebuje oveľa menej a tým nevzniká ďalší infekčný odpad zaťažujúci našu planétu.

Klasická textilná alebo jednorazová ústenka pri používaní zvlhne a za 20 minút je nutné ju meniť. Rúška z nanovlákenného materiálu po zvlhnutí nestráca svoj vysoký stupeň ochrany. Odpadá teda pravidelné menenie ochrannej pomôcky, kedy práve veľmi často dochádza k druhotnej kontaminácii a šíreniu vírusu.

Cena za takto účinnú pomôcku chrániacu zdravie je oproti konkurencii takmer polovičná a s produktmi importovanými z Ázie sa nedá vôbec porovnávať.

Tvarovateľná nosná svorka zaistí komfortné nosenie a zvýši priliehavosť rúška na rôzne typy tvárí. Vďaka dostatočne dlhým gumičkám za uši je vhodná pre všetkých a 3 sklady umiestnené v dolnej časti rúška poskytujú pri napnutí dostatok priestoru pre ústa. Veľkosť jednorazové nano rúška Rehabiq je 90 x 175 mm.

Najlepšie české rúška s nanovlákennou membránou tvoria 3 vrstvy pre maximálnu ochranu pred vírusmi, baktériami, alergénmi i prachom. Medzi dvoma vrstvami netkanej textílie z laminátu polypropylénu je umiestnený štít z nanovlákien.

Rúška nemožno z hygienických dôvodov vrátiť alebo vymeniť!

Je používanie českého jednorazové nano rúška Rehabiq s účinnosťou 12 hodín bezpečné?

Nano rúško Rehabiq je maximálne bezpečné, pretože filtračným materiálom je iba nanovlákenná vrstva. Bežné ochranné respirátory obsahujú krehké borosilikátové mikrovlákna, ktoré sa môžu počas používania odštepovať na ostré ihličkové častice. Po vdýchnutí sa usadzujú v pľúcach a majú preukázateľne negatívne vplyvy (potenciálne karcinogénne účinky).

České jednorazové nano rúška Rehabiq Vás ochráni pred

 • smogom
 • alergénmi
 • peľmi
 • baktériami
 • vírusmi
 • plesňami

10 dôvodov, prečo sú Rehabiq jednorazové nano rúška najlepšie na trhu

 • CE certifikovaný zdravotnícky prostriedok
 • vývoj a výroba 100% v ČR
 • patentovaný nanomateriál
 • účinky potvrdené testami v Nelson Labs
 • zachytia 99,9% vírusov a baktérií
 • neprepúšťajú alergény
 • nestráca účinnosť zvlhnutím
 • ľahké dýchanie vďaka vysokej priedušnosti 200 l/m²/s
 • potvrdená účinnosť 12 hodín
 • najlepšia cena za kvalitnú ochranu

Ako správne používať české jednorazové nano rúško Rehabiq?

Bezpečné nasadenie ústenky:
1. Umyte si ruky mydlom a teplou vodou.
2. Vyberte masku / ústenku z krabice.
3. Uchopte masku za gumičky vystuženým okrajom nahor.
4. Priložte rúško k tvári a umiestnite gumičky za uši.
5. Vytvarujte nosovú svorku podľa tvaru nosa.
6. Vyrovnajte spodný okraj masky tak, aby zakrýval ústa a bradu.

Počas nosenia sa rúška nedotýkajte.

Bezpečné odstránenie rúška:
1. Umyte si ruky mydlom a teplou vodou.
2. Nedotýkajte sa prednej - kontaminovanej strany rúška.
3. Uchopte obe gumičky a opatrne zdvihnite a zložte masku.
4. Použitú rúšku vyhoďte do odpadu.
5. Opäť si umyte ruky mydlom a teplou vodou.

V čom je nanovlákenný materiál jedinečný?

Ako už predpona názvu napovedá, nanovlákno je o sile jednej miliardtiny metra (10-9m). V prípade týchto jednorazových nano roušek sa jedná o vlákna vytvorené z 99,9% polypropylénu a 0,1% PVDF (Polyvinylidenfluorid) so základom z netkanej textílie spracovanej do unikátneho materiálu AntiMicrobeWeb R.

Autorkou tohto materiálu je Ing. Marcela Munzarová, ktorá sa nanotechnológiami zaoberá viac ako 15 rokov a v zahraničí je dokonca prezývaná "Nano Lady". Vývoj materiálu AntiMicrobeWeb R trval takmer rok. Vlákna sú usporiadané tak, že tvoria účinnú mechanickú bariéru v podobe nanovlákennej membrány, ktorá má tak malé otvory, že nimi neprejdú žiadne väčšie častice, vírusy ani baktérie. Materiál bol testovaný so Stafylokokom zlatým (report si môžete pozrieť v dokumentoch k stiahnutiu). Stafylokok je baktéria o priemere 0,7-1,2 μm (mikrometer), čo je 700 - 1200 nanometrov. Ochrana pred vírusmi bola testovaná bakteriofágom o priemere 174 nanometra (bakteriofágy majú priemer 20 - 200 nanometrov, vírusy 20 - 300 nanometrov). Nano rúška pri oboch testoch preukázaly spoľahlivú ochranu a nepriepustnosť častíc na 99,9%. Respirátory FFP3 preukázaly ochranu 98%.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hygiena a jednorazové produkty pre maximálnu čistotu
Hmotnosť: 0.21 kg
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KA Avatar autora | 26.10.2021
Rúška sedí tak ako má, dýcha sa v nej neporovnateľne lepšie ako v respirátore. Nenapadá mi žiadne negatívum.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: