Elektrické invalidné vozíky pre každodenné aktivity

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Invalidný elektrický vozík, 738D-23FB
ZadarmoZadarmo
€3 776,60 / ks

Invalidný elektrický vozík je vhodný predovšetkým do interiérov a na kratšie vzdialenosti v nenáročnom teréne po okolí.

Kód: 738D-23FB
Invalidný elektrický vozík, Viper Lift
ZadarmoZadarmo
€6 125,49 / ks

Invalidný elektrický vozík Viper Lift ponúka nie len komfort a unikátne jazdní vlastnosti, ale predovšetkým elektrické nastavenie výšky a uhlu sedu, opierky chrbta a...

Kód: VIPER LIFT
Invalidný elektrický vozík, Viper Plus
ZadarmoZadarmo
€5 292,30 / ks

Tento bestseller posledných rokov ponúka nielen komfort a unikátne jazdné vlastnosti, ale predovšetkým elektrické nastavenie uhla sedu a uhla opierky chrbta už v základnej...

Kód: VIPER PLUS40

Nenahraditeľný pomocník, ktorý výrazne uľahčuje životy handicapovaných ľudí a seniorov. Zachováva nezávislosť a samostatnosť pri pohybe alebo iných každodenných aktivitách, či už pri prechádzkach s rodinou alebo pri nakupovaní. Pri elektrickom invalidnom vozíku nie je potrebná fyzická sila, pretože sú vo väčšine prípadov ovládané joystickom, preto sa jedná o pohodlnejšiu variantu oproti mechanickému vozíku. Využívané sú osobami s postihnutím horných a dolných končatín, často paraplegikmi alebo tetraplegikmi po cievnych mozgových príhodách či úrazoch s poškodením miechy.

Prevádzkovateľ elektronického obchodu nespolupracuje so zdravotnými poisťovňami a preto sú všetky elektrické invalidné vozíky plne hradené zákazníkom.

Elektrické invalidné vozíky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba elektrické invalidné vozíky od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom elektrického invalidného vozíku poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia