Masážny ježkovia

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Rehabiq Masážna loptička ježko, červená 8 cm
Novinka
€2,69 / ks

Masážny ježko je skvelá pomôcka pre masáž a uvoľnenie celého tela. Nájde uplatnenie pri rehabilitácii, v rámci športovej regenerácii alebo pri domácej automasáži. Priemer: 8 cm,...

Kód: RIQ-JEZ8
Rehabiq Masážna loptička ježko, modrá 10 cm
Novinka
€3,49 / ks

Masážny ježko je skvelá pomôcka pre masáž a uvoľnenie celého tela. Nájde uplatnenie pri rehabilitácii, v rámci športovej regenerácii alebo pri domácej automasáži. Priemer: 10...

Kód: RIQ-JEZ10
Rehabiq Masážna loptička ježko, žltá 6 cm
Novinka
€1,99 / ks

Masážny ježko je skvelá pomôcka pre masáž a uvoľnenie celého tela. Nájde uplatnenie pri rehabilitácii, v rámci športovej regenerácii alebo pri domácej automasáži. Priemer: 6 cm,...

Kód: RIQ-JEZ6
Výhodná sada troch masážnych ježkov Rehabiq
Novinka Tip
€8,19 –4 %
€7,89 / ks

Výhodná sada troch masážnych ježkov Rehabiq o priemere 6, 8 a 10 cm.

Kód: RIQ-JEZ3
Thera-Band masážna loptička ježko, 6 cm, oranžový
€5,06 / ks

Masážna loptička Thera-Band je pevná a má dlhú životnosť, pri použití dochádza k uvoľneniu svalov a podpore krvného obehu, oranžová, priemer 6 cm.

Kód: 26903
Thera-Band masážna loptička ježko, 8 cm, žltý
€6,08 / ks

Masážna loptička Thera-Band je pevná a má dlhú životnosť, pri použití dochádza k uvoľneniu svalov a podpore krvného obehu, žltá, priemer 8 cm.

Kód: 26902
Thera-Band masážna loptička ježko, 10 cm, modrý
€8,59 / ks

Masážna loptička Thera-Band je pevná a má dlhú životnosť, pri použití dochádza k uvoľneniu svalov a podpore krvného obehu, modrá, priemer 10 cm.

Kód: 26912

Masážny ježko pomáha prekrvovať a stimulovať masírovanú oblasť. Masážny ježko sa najčastejšie využíva v rehabilitáciách alebo pri domácich masážach na účel rekonvalescencie po úrazoch. Zmierňuje tiež napätie svalov a únavu po športovom výkone. Masážny ježkovia sú v rôznych veľkostiach.

Masážny ježkovia na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitných masážnych ježkov od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom masážnych ježkov poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz