Handy Gym

Handy-Gym

S revolučnou cvičebnou pomôckou Handy Gym si môžete precvičiť celé telo prostredníctvom stoviek rôznych cvičení! Spoľahnúť sa môžete aj na praktické príslušenstvo.

S Handy Gymom pracujú svaly inak

Inerciálna technológia je druh metódy silového tréningu, ktorý je nezávislý na gravitácii a umožňuje tréning odporu kdekoľvek bez toho, aby ste museli zdvíhať čo i len kilogramové závažie a zároveň docielite lepšiu kondíciu s nižším rizikom zranenia. Táto technológia bola vyvinutá pre astronautov NASA.

Svaly sa obvykle poškodia pri spomaľovaní, zrýchľovaní alebo rýchlych zmenách smeru. Je to spôsobené nedostatočne silnými "kontrolnými" svalmi. Excentrický odpor môže tieto svaly posilniť, predchádzať zraneniam a pomôcť rýchlejšie sa zotaviť.

Výhody Handy Gymu

- Prevencia úrazov
- Tonizácia svalov
- Zlepšenie postúry
- Posilnenie tela
- Zníženie hmotnosti
- Rehabilitacia po zraneni

Ako handy gym funguje?

Handy Gym funguje prostredníctvom dvoch inerciálnych diskov, ktoré sú schopné premeniť svoj obrat na silu odporu. Tajomstvo spočíva v tom, že kužeľ tohoto stroja a špeciálne planétové súkolie znásobí 13,5 krát rýchlosť osi a zníži hmotnosť kotúča 182,25 krát av dôsledku toho aj hmotnosť celého stroja.

Z hľadiska efektivity tréningu alebo regenerácie je inerciálna technológia najlepšou voľbou vďaka svojej schopnosti ponúknuť neuveriteľne sústredný tréning, ale aj veľmi dôležitý tréning excentrický. Značka Handy Gym je zárukou najvyššej kvality.

Cena

12201221
112201221
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom