Predajný display Thera-Band

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
Thera-Band posilňovacia guma, predajný display 15x1,5 m, žltá, slabá
€64,17 / ks

Efektívna a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, 15 x 1,5 m, žltá, slabá.

Kód: 11878
Thera-Band posilňovacia guma, predajný display 15x1,5 m, zelená, silná
€79,41 / ks

Efektívna a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, 15 x 1,5 m, zelená, silná.

Kód: 11880
Thera-Band posilňovacia guma, predajný display 15x1,5 m, modrá, extra silná
ZadarmoZadarmo
€88,24 / ks

Efektívna a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, 15 x 1,5 m, modrá, extra silná.

Kód: 11881
Thera-Band posilňovacia guma, predajný display 15x1,5 m, čierna, špeciálne silná
ZadarmoZadarmo
€101,76 / ks

Efektívna a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, 15 x 1,5 m, čierna, špeciálne silná.

Kód: 11882
Thera-Band posilňovacia guma, predajný display 15x1,5 m, červená, stredne silná
€70,59 / ks

Efektívna a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, 15 x 1,5 m, červená, stredne silná.

Kód: 11879

Predajný display posilňovacích gúm Thera-Band obsahuje 15 balení po 1,5 metra. Predáva sa v 5 stupňoch odporu. Ide o viacúčelovú cvičebnú a rehabilitačnú pomôcku. Posilňovacie gumy Thera-Band sa používajú na posilňovanie oslabených svalov, k naťahovaniu skrátených svalov a k zvyšovaniu kĺbového rozsahu. Predajný display Thera-Band je ideálny pre ďalší predaj v rehabilitačných zariadeniach a fitness centrách.

Využitie posilňovacích gúm Thera-Band

Cvičebná pomôcka od Thera-Band zlepšuje rovnováhu, držanie tela, posilňuje ďalšie svalové partie, zmierňuje tlak na kĺby a celkovo znižuje možnosť zranenia. Thera-Band cvičebné gumy zjednodušujú tréning oslabených a ochabnutých svalov. Cvičebné gumy sa dajú dobre využiť v domácom cvičení a zabraňujú jednostranným pohybom. Thera-Band predstavuje systém progresívneho tréningu, ktorý spočíva v plynulom postupe od najľahšieho stupňa odporu až po ten najťažší.

Predajný display na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné posilňovacie gumy Thera-Band. Posilňovacie gumy Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom posilňovacích gúm poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia