Kondičná príprava detí a mládeže + Darček podľa vášho výberu

Kód: 27120659
€7,80 / ks €6,50 bez DPH
Skladom (31 ks)

Kniha kondičná príprava detí a mládeže obsahuje viac ako 180 efektívnych cvičení, ilustrovaných na fotografiách, stane sa Vašou inšpiráciou pre tréning mladých športovcov už od predškolského veku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Populárne napísaná kniha je zameraná na kondičnú prípravu detí a mládeže s využitím moderných pomôcok a tréningových prostriedkov. Viac ako 180 efektívnych cvičení, ilustrovaných na fotografiách, sa stanú inšpiráciou pre tréning mladých športovcov už od predškolského veku.

Tréneri, rodičia, športovci a všetci záujemci o nové trendy v kondičnej príprave sa v knižke zoznámia s inovatívnym náradím, ktorým ide skvalitniť a spestriť tréning. Autor vysvetľuje základné pojmy týkajúce sa kondičnej prípravy a popisuje pohybové schopnosti vo vzťahu k jednotlivým vekovým obdobiam detstva a dospievania. V praktickej časti knihy sa čitatelia zoznámia s konkrétnym začlenením pomôcok do pohybovej prípravy detí a s ich využitím pri rozvoji rýchlosti, sily, koordinácie, pohyblivosti a vytrvalosti, vrátane kompenzačných cvičení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz