Kreslá pre kardiakov a pre pacientov s obmedzeným pohybom

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Kreslo pre kardiakov, 5718  + Darček podľa vášho výberu
ZADARMOZADARMO
€297,85 / ks

Kreslo pre kardiakov s umývateľným vinylovým polstrovaním a nastaviteľnou výškou.

Kód: 5718
Kreslo pre kardiakov, 5719
ZADARMOZADARMO
€309,35 / ks

Kreslo pre kardiakov s umývateľným vinylovým polstrovaním a nastaviteľnou výškou.

Kód: 5719

Kreslá pre kardiakov sú vhodné pre domácu starostlivosť alebo na geriatrických oddeleniach pre zvýšenie komfortu pacientov pri poskytovaní následnej starostlivosti. Radíme ich medzi kompenzačné pomôcky, využívané sú pacientmi s kardio-cievnými ochoreniami a ťažko chorými pacientmi s obmedzeným pohybom. Hlavným terapeutickým prínosom pre seniorov je zvýšený kontakt s okolím. Hlavným terapeutickým prínosom pre seniorov je zvýšený kontakt s okolím, ktorý pozitívne ovplyvňuje psychiku pacienta a jeho rekonvalescenciu. Sú pohodlné, polohovateľné s nosnosťou približne 150 kilogramov. Ku kreslám je možné dokúpiť napr. antidekubitné podložky, kolieska, poťahy, stolčeky alebo podpierky pod ruky. 

Prevádzkovateľ elektronického obchodu nespolupracuje so zdravotnými poisťovňami a preto sú všetky kreslá pre kardiakov plne hradené zákazníkom.

Kreslá pre kardiakov na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kreslá pre kardiakov od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom kresla pre kardiakov poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz