Závesové pasívne zdviháky pre okamžité použitie

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Elektrický pojazdný zdvihák, 1006 Standard
ZADARMOZADARMO
€1 145,40 / ks

Ideálny pomocník pre presun z lôžka na vozík, pre samotný transport do kúpeľne alebo na toaletu alebo pre zdvihnutie zo zeme. Pre umiestnenie popri vaňu je nutné vybúrať časť...

Kód: EPL 175
Vozík na prevoz pacientov, Mover
ZADARMOZADARMO
€792,19 / ks

Vozík na prepravu pacientov je určený pre pohodlný presun pacientov na krátke vzdialenosti, priemer koliesok: 7,5 cm, rozmery: 61 × 91 × 106 cm, nosnosť: 150 kg.

Kód: MOVER

Závesové pasívne zdviháky sú pomôcky pre zdvíhanie a vstávanie osôb so zníženou pohyblivosťou. Závesové pasívne zdviháky sú nenáročné na priestor, ich výhodou je okamžité použitie a rýchlosť presunu.

Prevádzkovateľ elektronického obchodu nespolupracuje so zdravotnými poisťovňami a preto sú všetky závesové pasívne zdviháky plne hradené zákazníkom.

Použitie závesových pasívných zdvihákov

Závesové pasívne zdviháky sú určené ku každodenným úkonom ako je zdvíhanie z lôžka, z postele na vozík alebo presun do vane a z vane. Súčasťou prístroja sú závesy tvarované podľa požadovanej funkcie. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Aktívne nastavovacie zdviháky nie sú vybavené závesom, preto je pri použití nutnosťou stabilita a funkčnosť horných končatín. Sú využívané osobami s obmedzením. Nevhodné pre deti alebo osoby nižšieho vzrastu.

Závesové pasívne zdviháky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba závesové pasívne zdviháky od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom závesového pasívneho zdviháku poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz