Čokoládové masáže na detoxikáciu

Najpredávanejšie

1 položiek celkom

Cena

2324
12324

Značky

Zobrazených položiek: 1

Čokoládová masáž je luxusná procedúra, pre skutočných labužníkov. Jedinečná relaxačná masáž s detoxikačnými účinkami, sa stará o pokožku a necháva ju krásne hladkú a čistú. Jemné, dlhé ťahy maséra navodzujú ukľudňujúci pocit po celú dobu masáže. Čokoládové masáže sú vhodné na celé telo, v menšej miere sa však využívajú aj na masáž tváre. V sortimente Vám ponúkame luxusný masážny prípravok cosiMed Čokoládová masáž, ktorý má pozitívny vplyv na telo i dušu.

Čokoládová masáž cosiMed

Pred samotnou masážou je dobré urobiť peeling (napríklad kávový), aby sa telo prekrvilo a otvorili sa kožné póry. Na masáž možno využiť špeciálne čokolády, ktoré sa musia nechať rozohriať. Pre ľahšiu aplikáciu sa však využívajú špeciálne oleje na čokoládové masáže, ktoré sa dajú použiť ihneď a nešpinia toľko, ako samostatné rozohriate čokolády a nemusia sa riediť. Po ukončení masáže sa zvyčajne robí záverečný zábal, kedy sa nanesie ďalšia vrstva čokoládového oleja a telo sa prekryje potravinovou fóliou. Po 10 minútach sa fólia zloží, telo sa očistí horúcou vodou (nepoužívať mydlo, aby čokoládový olej pôsobil čo najdlhšie) a celá exkluzívna procedúra je dokončená.

Čokoládová masáž a jej pozitívny vplyv na zdravie

Čokoládová masáž v súčasnosti nechýba v ponuke služieb takmer žiadneho wellness centra alebo SPA prevádzky. Nielen čokoládové masáže, ale aj samotná konzumácia čokolády pozitívne ovplyvňuje naše zmysly a navodzuje euforizačné účinky. Nespracovaná čokoláda s vysokým obsahom kakaových bôbov obsahuje prírodné antioxidanty, kakaové maslo, vitamíny a minerály. Čokoládové masáže majú detoxikačné účinky a starajú o pokožku, ktorú zanechávajú čistú a krásne hladkú.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania